Catering Warszawa

Restauracja Przystanek Koło oferuje catering. Warszawa i pobliskie miejscowości znajdujące się w zasięgu dostaw Przystanku Koło mogą korzystać z naszych pysznych i pięknych dań dostępnych w ofercie cateringowej. Wczesną wiosną dużą popularnością cieszy się nasz catering wielkanocny. Wola, Bemowo i okolice to główne obszary, gdzie dostarczamy tradycyjne, świąteczne dania. W naszej ofercie dominują potrawy z jaj, aromatyczne żury i barszcz biały, zapiekane kiełbasy i mięsa, pasztety, dania w galarecie oraz tradycyjne mazurki, serniki i baby. Do skorzystania z eleganckiego, aromatycznego, smacznego i pięknie podanego cateringu potraw wielkanocnych zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje i firmy prywatne.

Poza sezonem wielkanocnym, w ramach cateringu Warszawa i okolice dostarczamy także dania wigilijne i noworoczne oraz serwis na przyjęcia okolicznościowe w Warszawie Woli i okolicznych dzielnicach. Menu cateringu Przystanek Koło obejmuje między innymi: zupy i dania główne, przystawki, sałatki, ciasta i desery oraz urocze monoporcje.

Catering w Warszawie na każdą okazję

Catering z Przystanku Koło w Warszawie to nie tylko doskonałe dania świąteczne, ale również szeroki wybór potraw na różne wydarzenia i okazje. Bez względu na to, czy potrzebne jest odświętne menu na kameralną kolację w rodzinnym gronie, luźne spotkanie z przyjaciółmi, czy też dania na dużą imprezę firmową, Przystanek Koło zapewnia wysokiej jakości usługi cateringowe dostosowane do potrzeb – pomagamy w zaplanowaniu jadłospisu i podaniu potraw.

Zapewniamy także catering na poranne wydarzenia, na przykład konferencje, briefy i śniadania. Wola i Bemowo są dzielnicami Warszawy, z którą jesteśmy blisko związani, jednak obszar naszej działalności obejmuje całe miasto. Dzięki naszemu doświadczeniu w świadczeniu usług gastronomicznych i pasji do gotowania tradycyjnych, polskich dań z europejskim twistem, gwarantujemy niezapomniane doznania smakowe.

Przykład cateringu w Warszawie – Przystanek Koło

Przykład cateringu w Warszawie – Przystanek Koło