Przyjęcia okolicznościowe Warszawa Wola

W restauracji Przystanek Koło urządzamy zarówno huczne, jak i kameralne przyjęcia okolicznościowe. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe z okazji rocznic, jubileuszy, urodzin, chrzcin, komunii i wesel. Urządzamy także konsolacje, pomagając zorganizować pełne szacunku pożegnania. Zapewniamy, że każda uroczystość, niezależnie od charakteru i wielkości zostanie zorganizowana z największą dbałością o detale. Nasza przytulna sala pozwala na urządzenia spotkania lub przyjęcia okolicznościowego nawet dla 55 osób. Organizując przyjęcie okolicznościowe w restauracji Przystanek Koło, zapewniamy przytulny, elegancki wystrój sali, profesjonalną obsługę i wyśmienite menu. Doradzamy przy wyborze menu i dopasowaniu dań nie tylko do okazji, ale także gustów i preferencji uczestników uroczystości.

Warszawska Wola, na której znajduje się restauracja to idealna lokalizacja, która  zapewnia dogodny dojazd i połączenia komunikacyjne z naszym lokalem. Na zewnątrz udostępniamy własny parking, a w okresie letnim również ogródek, który pozwala pogodzić przyjemnie spędzony czas na świeżym powietrzu z pysznymi smakami naszej kuchni.

Menu na przyjęcie okolicznościowe

W Przystanku Koło oferujemy zróżnicowane i dostosowane do różnorodnych gustów menu. Obsługa restauracji Przystanek Koło zawsze stara się sprostać oczekiwaniom gości – zapewniamy pomoc w doborze menu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdemu spotkaniu zorganizowanemu w naszym lokalu towarzyszyły niezapomniane wrażenia i doskonała atmosfera. Poza stacjonarnymi przyjęciami w naszej restauracji zapewniamy także profesjonalny catering na terenie Warszawy, który uświetni elegancko wyglądającymi i pysznie smakującymi potrawami każde spotkanie, organizowane w dowolnie wybranym przez naszych gości miejscu. Nasz zespół z przyjemnością doradzi i pomoże w organizacji każdego szczegółu przyjęcia okolicznościowego i zadba, aby spotkanie zorganizowane w restauracji Przystanek Koło było niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu.